Máte zájem o koupi jednoho z nejslavnějších vozů na světě? Bezplatná kontrola VIN Jeepu vám pomůže zjistit, zda konkrétní vozidlo stojí za vaši pozornost. S jeho pomocí můžete zkontrolovat historii konkrétního vozidla. Vzhledem k počtu podvodů spojených s prodejem automobilů je to velmi důležité. Jeep je značka, která se proslavila především výrobou vozů pro armádu. Díky tomu byla vynalezena značka, která následně rozšířila výrobu do celosvětového měřítka. Do Evropy se dovážely automobily, jejichž poptávka rok od roku rostla. Vozy Jeep se mohou pochlubit bohatou výbavou, skvělými bezpečnostními systémy, ale i nízkou spotřebou paliva a přizpůsobením se jízdě v náročných podmínkách. Nejnovější modely a jejich výkon jsou nejlepší vizitkou této společnosti. Nejoblíbenější modely, které jsou v současné době k dispozici na polském trhu, jsou Jeep Cherokee, Jeep Commander, Jeep Compass, Jeep Gran Cherokee, Jeep Liberty, Jeep Patriot, Jeep Renegade a Jeep Wrangler.

Bezplatná kontrola VIN Jeep

Před koupí Jeepu je dobré zkontrolovat historii vozidla podle VIN.

Vygenerovaná zpráva je neocenitelným pomocníkem při kontrole vozidla. Údaje, které obsahuje, jsou základním souhrnem informací potřebných k poznání historie vozu. Všechny údaje v obdržené zprávě jsou nepostradatelným a dokonce nezbytným prvkem kontroly vozu před jeho koupí.

Číslo VIN – co to je?

VIN neboli Vehicle Indentification Number je jedinečné identifikační číslo vozidla, které obsahuje řadu důležitých informací o vozidle. VIN obsahuje informace, jako je země výroby, modelový rok, typ pohonu, verze motoru, možnosti výbavy a další.

Čísla VIN byla poprvé použita v roce 1954 ve Spojených státech. Výrobci automobilů, jako například Jeep, takto označovali své vozy již dříve. Označení tohoto typu začali používat výrobci v Evropě. První čísla však vypadala jinak. Teprve v 80. letech (přesněji v roce 1981) se světoví výrobci spolu s americkými konečně dohodli na této otázce. V roce 1981 Národní úřad pro bezpečnost silničního provozu ve Spojených státech standardizoval tento formát. Prodávané vozy by měly obsahovat 17místný VIN, který neobsahuje písmena I (I), O (o) nebo P (q) (aby nedošlo k záměně s čísly 1 a 0). Proto byla vyvinuta společná norma, která usnadní práci policii, pojišťovnám a prodejcům ojetých vozidel. Od nynějška má VIN každého vozu 17 znaků – písmen a číslic.

Bezplatná kontrola VIN Jeepu vám pomůže rozhodnout, zda se vyplatí vybrané vozidlo koupit. Přesné umístění čísla VIN konkrétního modelu najdete na adrese www.kde-je-vin.com.